Běh

Navzdory dokonale promyšlenému tréninkovému plánu, je někdy nesmírně těžké zvolit optimální tréninkovou zátěž. A právě od toho jsou tady sportestery. Pomocí sportesterů známých značek Polar, Suunto, Sigma, Beurer, Garmin, Timex, CicloSport..., snadno naleznete efektivní tréninkovou oblast, která nebude přehnaně tvrdá ani zbytečně mírná.

Kladete si otázku, jaký sporttester vybrat? Vše záleží na tom, co očekáváte od tréninku, jakým způsobem budete sportester používat a které jeho funkce využívat.

Sporttestery / Měřiče tepu: 

Základní modely vám umožní stanovit hranice zatížení, kdy budete moci sledovat intenzitu srdeční činnosti, zaznamenávat délku tréninku, množství spálených kalorií a dobu strávenou v cílové tepové zóně. Modely vybavené Footpodem nebo GPS, vám budou v reálném čase poskytovat údaje o vaší rychlosti a uběhnuté vzdálenosti. Nejdokonalejší sportestery umožňují zaznamenána data nahrát do počítače a pomoci softwaru je po tréninku analyzovat. Se sportesterem nebudete na trati nikdy sami, bude vás nutit k lepším výkonům a zároveň hlídat před přepětím sil.

Upozornění: NE všechny hodinky v kategorii běh umožňují měření tepu.

Běh

Existuje 53 produktů.

Zobrazení 1-15 z 53 položek

Aktivní filtry