Garmin Forerunner 10 černo-červené

2 990 Kč
S DPH

Sportovní hodinky s GPS a jednoduchým ovládáním. Nejmenší běžecké hodinky na trhu. Všestranné využití: běh, kolo, in-line brusle, lyže, turistika...

Počet
Poslední kus skladem

 • 100% garance vrácení peněz 100% garance vrácení peněz
 • Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
 • Garance spokojenosti - vrácení zboží do 14 dní Garance spokojenosti - vrácení zboží do 14 dní

Garmin Forerunner 10 vel. XL

Forerunner 10 jsou sportovní hodinky s GPS, jejichž hlavní předností je jednoduché ovládání a velmi malé rozměry. Díky GPS přímo v hodinkách, budete mít přehled o naběhaných kilometrech (případně ujetých). Stiskem jednoho tlačítka změříte vzdálenost, tempo, rychlost nebo počet spálených kalorií. Funkce Virtuální tempo, umožňuje srovnání aktuálního tempa s naplánovaným.

Pomocí USB kabelu můžete sporttester snadno připojit k počítači. S daty můžete pracovat pomocí webové aplikace Garmin Connect (v češtině). Jedná se vlastně o webový tréninkový server. Po registraci a přihlášení se do svého osobního účtu již můžete svá tréninková data nahrávat a sdílet je s ostatními uživateli (pokud to dovolíte). Můžete si najít zajímavé tréninky nebo trasy vytvořené ostatními uživateli a soupeřit s nimi. Ve svém účtu budete moci tvořit cíle, jejichž dosažení bude server sledovat, můžete se kdykoliv vrátit k trati, kterou jste zaběhli/zajeli v minulosti. Je možné kategorizovat své sportovní aktivity a tvořit statistiky/výpisy dosažených výkonů za určité období.

Baterie v hodinkách na jedno nabití vydrží až 5 týdnů, a se zapnutou GPS až 5 hodin provozu. Nabíjí se pomocí přiloženého USB kabelu. Sporttester neumožňuje připojení hrudního pásu.

Obsah balení

  • Sporttester Garmin Forerunner 10 (Black and Red)

  • Registrační kód map

  • Napájecí a datový klip-kabel s USB konektorem

  • Český návod k použití

Rozměry sporttesteru

Velikost Forerunneru 10 (ŠxVxH) - 4.55 cm x 5.72 cm x 1.57 cm
Velikost displeje - 2.5 cm x 2,4 cm
Rozlišení displeje (ŠxV) - 55 x 32 pixelů
Typ displeje - černobílý
Hmotnost sporttesteru - 43 g

Garmin
010-01039-03

Parametry

Záruka
0 měsíců
Nový produkt