Suunto Vector Military Foliage Green
  • Suunto Vector Military Foliage Green
  • Suunto Vector Military Foliage Green
  • Suunto Vector Military Foliage Green
  • Suunto Vector Military Foliage Green
  • Suunto Vector Military Foliage Green
  • Suunto Vector Military Foliage Green

Suunto Vector Military Foliage Green

5 490,00 Kč
S DPH
Vector je kombinací výškoměru, barometru a elektronického kompasu se všemi rysy sofistikovaných hodinek. Outdoorová legenda.
Počet
Poslední kus skladem

  • 100% garance vrácení peněz 100% garance vrácení peněz
  • Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
  • Garance spokojenosti - vrácení zboží do 14 dní Garance spokojenosti - vrácení zboží do 14 dní

Suunto Vector je průlomovým modelem řady sportovních přístrojů Suunto. Je odpovědí outdoorovým nadšencům na celém světě, kteří potřebují podrobné informace o terénu svých aktivit, ať už v horách, cyklistických stezkách, lyžařských svazích, atd..
 
Vector je kombinací výškoměru, barometru a elektronického kompasu se všemi rysy sofistikovaných hodinek.

Hlavními módy náramkového počítače Vector jsou: výškoměr, barometr, kompas a čas. Ergonomický design Vectoru s velkým displejem a odpovídajícími kontrolními tlačítky, usnadňuje použití i v extrémních podmínkách. Vector může být nastaven tak, aby zobrazil údaje v imperiálních nebo metrických jednotkách, má elektroluminescentní podsvícení displeje a uživatelem vyměnitelnou baterii.

Měřte svůj vertikální výkon

S výškoměrem o rozsahu měření až 9 000 m / 29 500 ft, se můžete vydat na jakoukoliv ze 14 světových osmitisícovek = sen každého dychtivého lezce. Vector je charakterizován funkcí měření rozdílu výšky při sledování vertikálního posunu mezi jednotlivými stupni stoupání/klesání. Má automatickou 24-hodinovou paměť, která každou hodinu ukládá nadmořskou výšku a míru vzestupu/sestupu. Také je vybaven možností alarmu nadmořské výšky a různými funkcemi paměti. S funkcí deníku můžete zaznamenávat totální, kumulativní vertikální vzestupy/sestupy, stejně tak jako počet sjezdů.

Vyvarujte se bouře

Vector zobrazuje aktuální barometrický tlak a teplotu, které se stávají hodnotnou informací k odhadu předpovědi a změn počasí. Vector automaticky zaznamenává data barometru za poslední 4 dny: prvních 6 h v 1-hodinových, poté v 6-hodinových intervalech. Pokud je odkaz nadmořské výšky správně nastaven, přístroj zobrazuje současný tlak na úrovni hladiny moře, který usnadňuje čtení a porozumění barometrickému tlaku ve vyšších polohách. I když jste na horské túře, nezapomeňte, že zjištěné změny barometrického tlaku se mění společně s pohybem ve vertikálním směru. To činí sledování změn počasí komplikovanějším. Operační teplota je –20°C až +50°C, -5°F až +120°F.

Elektronický kompas je vybaven bublinkou (vodováhou) pro přesnější měření. Pokud je při horizontální pozici bublinka v kapalině uprostřed, je Vector schopen podat informaci azimutu s přesností 3°. Další zobrazenou informací módu kompasu jsou jak hlavní, tak i vedlejší body a střelka Sever-Jih. Kompas může být také nastaven na sledování určitého azimutu, což umožňuje sledování zvoleného směru v terénu. Funkce deklinace umožňuje opravu rozdílu mezi skutečným severem a magnetickým severem.

Spolehlivý čas

Další důležitou funkcí při Vašich outdoorových aktivitách, je reálný čas, který může být zobrazen buď ve 12h nebo 24h formátu. Lze nastavit až 3 denní alarmy. Kalendář je programovaný do roku 2089. Stopky měří mezičasy a odpočet času (countdown). Jak nastavit čas a datum, můžete shlédnout na následujícím videu.


Tělo hodinek je vyrobeno z kompozitu s otočnou plastovou lunetou, řemínek je elastomerový. Oproti outdoorovým hodinkám Suunto Core jsou Vectory lehčí, váží 54 g. 

 Voděodolnost 30m.

SS010600F10

Parametry

Barometr
Ano
Výškoměr
Ano
Kompas
Ano
Materiál pouzdra
Plast
Měření tepu
--
Vodotěsnost
30m
GPS
--
Materiál pásku
Plast
Měření rychlosti
--
Připojení k PC
--

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Garmin Tactix

9 490,00 Kč
Špičkový military přístroj, který ocení profesionální voják i zapálený outdoorový nadšenec. Jedná se o vojenské outdoorové hodinky, které poskytují...

Suunto Core All Black

6 900,00 Kč

Vynikající outdoorové hodinky Suunto. Nabité funkcemi - kompas, výškoměr, hloubkoměr, stormalarm, teploměr či barometr. Drsné Core Classic.

Suunto Vector HR White

6 690,00 Kč
Vector je kombinací výškoměru, barometru a elektronického kompasu se všemi rysy sofistikovaných hodinek. Tento model je navíc vybaven hrudním pásem...